Commendation - ASPO CZ

Hledat
Go to content

Main menu

Commendation

A testimony to the quality of our work is the reference projects we have completed in the past or are completing at present. Take a look at the most interesting of them...

Reference: ValeoVALEO AUTOKLIMATIZACE s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu, který se zaměřuje na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. V celosvětovém měřítku se VALEO řadí mezi 10 největších dodavatelů v automobilovém průmyslu a do roku 2010 se hodlá prosadit do první pětice.

VALEO reprezentuje na všech světových kontinentech 13 výrobních odvětví, 128 výrobních základen a 65 vývojových středisek v 26 zemích světa. Celkem zaměstnává 68 000 zaměstnanců 70 různých národností.

VALEO v Rakovníku je největším zaměstnavatelem v rámci okresu, poskytuje pracovní příležitost pro téměř 1400 zaměstnanců.

Zaměřuje se na výrobu topicích a klimatizačních jednotek a ovládacích panelů do automobilů. Mezi největší zákazníky patří ŠKODA, AUDI, VW, Mercedes-Benz, SAAB, NISSAN, OPEL a RENAULT. Nejnovějším významným zákazníkem je Toyota Peugeot Citroen

 
Back to content | Back to main menu