Přejít na obsah

Reference

O naší dosavadní práci vypovídají referenční zakázky, kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali. Prohlédněte si ty nejzajímavější z nich.

Reference: ValeoVALEO AUTOKLIMATIZACE s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu, který se zaměřuje na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. V celosvětovém měřítku se VALEO řadí mezi 10 největších dodavatelů v automobilovém průmyslu a do roku 2010 se hodlá prosadit do první pětice.

VALEO reprezentuje na všech světových kontinentech 13 výrobních odvětví, 128 výrobních základen a 65 vývojových středisek v 26 zemích světa. Celkem zaměstnává 68 000 zaměstnanců 70 různých národností.

VALEO v Rakovníku je největším zaměstnavatelem v rámci okresu, poskytuje pracovní příležitost pro téměř 1400 zaměstnanců.

Zaměřuje se na výrobu topicích a klimatizačních jednotek a ovládacích panelů do automobilů. Mezi největší zákazníky patří ŠKODA, AUDI, VW, Mercedes-Benz, SAAB, NISSAN, OPEL a RENAULT. Nejnovějším významným zákazníkem je Toyota Peugeot Citroen

Návrat na obsah